ru ua

"За майбутнє" серед лідерів електоральних уподобань на Волині та Івано-Франківську

"За майбутнє" серед лідерів електоральних уподобань на Волині та Івано-Франківську Фото: голосування під час виборів (РБК-Україна)
Автор: РБК-Україна

На виборах до Волинської обласної ради партію готові підтримати 37,8% виборців

Політична партія "За майбутнє" здобула електоральне лідерство в кількох західних регіонах України. Зокрема, найбільше партію підтримують на Волині та в Івано-Франківській області.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 10-14 вересня.

Згідно з результатами опитування, на виборах до Волинської обласної ради серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором, партію готові підтримати 37,8% виборців. У партії "Слуга народу", яка йде другою, - лише 12% підтримки.

Крім того, 30,4% опитаних точно проголосують за партію на виборах до місцевої ради.

Серед кандидатів у мери Луцька перше місце посідає Ігор Поліщук із результатом 39,5%, який теж представляє політсилу в регіоні.

Водночас на виборах до Івано-Франківської обласної ради політичну силу готовий підтримати кожен п'ятий виборець - 19,2% від загальної кількості виборців. Це другий показник в області, на 3% партію випереджає лише "Свобода".

Нагадаємо, політична партія "За майбутнє" була створена 20 травня 2020 року. Лідером політсили є чинний народний депутат Ігор Палиця.