ru ua

У Івано-Франківській області понад 20 кандидатів знялися з виборів, - ОПОРА

У Івано-Франківській області понад 20 кандидатів знялися з виборів, - ОПОРА Фото: виборча дільниця (РБК-Україна)

У Івано-Франківській області 25 кандидатів у депутати місцевих рад та на посаду міського голови передумали балотуватися на місцевих виборах. Випадки знімання з виборів зафіксували у шістьох районах області.

Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

За даними спостерігачів ОПОРИ, в Івано-Франківську облраду передумали балотуватися двоє кандидатів від "Свободи" та "Європейської солідарності", з виборів в Івано-Франківську районну раду знялася кандидат від "Голосу", а у міську раду Івано-Франківська не балотуватиметься представниця "Української галицької партії".

У Калуську районну раду не балотуватимуться 5 кандидатів від "СН", "УДАРу", "ЄС", "За майбутнє" та "Батьківщини", а до міської ради - двоє кандидатів від "УДАРу" та "За майбутнє".

Троє кандидатів від "Самопомочі", "За майбутнє" та "ЄС" знялися з виборів до Коломийської райради, а до міськради не балотуватимуться двоє представників "Народного руху України" та "Нацкорпусу".

Випадки знімання кандидатів з виборів зафіксували також у Косівському та Верховинських районах. Там загалом знялися з виборів 6 кандидатів до міської та районної рад, а також один кандидат у мери.

Зазначимо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня. Українці матимуть змогу обрати міського голову, а також депутатів міських, районних та обласних рад.

Нагадаємо, за добу в Україні правоохоронці відкрили 24 кримінальні справи за фактами порушення виборчого процесу.