ua en ru

Каспрук: у Чернівцях депутат, підсудний за підкуп виборців, знову балотується до міськради

Каспрук: у Чернівцях депутат, підсудний за підкуп виборців, знову балотується до міськради Фото: Олексій Каспрук (facebook.com)
Автор: РБК-Украина

Якщо депутати Чернівецької міськради, які причетні до зняття з посади уже не одного обраного людьми мера, сформують більшість у новій раді, вони знов усунуть будь-якого міського голову, який їм заважатиме.

Про це в ефірі телеканалу "Прямий" заявив міський голова Чернівців, співзасновник партії "Пропозиція" Олексій Каспрук, якого депутати усунули від виконання обов’язків.

"У нас у міськраді все перемололося за останні 5 років. Там зникли фракції як такі. У більшість об’єднались депутати з однієї місцевої олігархічно-фінансової групи, основне завдання яких - заробляння грошей на міському бюджеті", - зазначив Каспрук.

За його словами, сьогодні ці депутати в списках різних політичних партій.

"Вони знову намагатимуться зайти в міську раду, знову взяти більшість і усунути будь-якого міського голову, якого оберуть чернівчани, якщо він заважатиме їм грабувати місто", - каже Олексій Каспрук.

Він наголосив, що очікує застосування брудних технологій проти себе зі сторони конкурентів, адже вони й раніше були помічені у махінаціях, але правоохоронці закривають на це очі.

"У нас в Чернівцях - унікальна ситуація. Один із депутатів "Рідного міста" - уже 5 років підсудний за підкуп виборців. Студенти, які за нього роздавали гроші, 3-4 роки тому отримали вироки, умовні терміни, їх виключили з університету. А його 5 років судять і ніяк не можуть винести вирок - він уже балотується в наступну каденцію", - повідомив Каспрук.

Нагадаємо, Олексій Каспрук балотується знову на посаду міського голови від партії "Пропозиція" і веде із собою команду, до якої увійшли семеро чинних депутатів міськради, які не брали участі у його відставці, громадські активісти та місцеві лідери думок.