ru ua

"Слуга народу" завтра обговорить зміни до постанови про місцеві вибори

"Слуга народу" завтра обговорить зміни до постанови про місцеві вибори Фото: Олександр Качура (Віталій Носач/РБК-Україна)
Автор: Юлія Струк

Фракція "Слуга народу" в четвер, 17 вересня, збереться на засідання. Парламентарії обговорять проект про внесення змін до постанови про місцеві вибори.

Про це написав заступник голови комітету з організації держвлади, нардеп від СН Олександр Качура у своєму Telegram-каналі.

"Завтра о 15.15 відбудеться засідання фракції СН з питання Мінського процесу та розгляду проекту про внесення змін до постанови про місцеві вибори", - зазначив парламентарій.

Віце-прем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков раніше назвав міфом вимоги РФ про зміни до постанови про проведення виборів в ОРДЛО. На його думку, в цьому питанні немає сенсу вести переговори з РФ.

Нагадаємо, заступник керівника адміністрації президента Росії Дмитро Козак стверджує, що під час переговорів у Берліні 11 вересня українська сторона погодилася переглянути постанову про призначення місцевих виборів в Україні.

Згодом Резніков прокоментував цю інформацію РБК-Україна, підкресливши, що Україна нічого не обіцяла.