ru ua

Кернес перемагає в першому турі на виборах мера в Харкові, - екзит-пол

Кернес перемагає в першому турі на виборах мера в Харкові, - екзит-пол Фото: голосування (РБК-Україна)

У неділю, 25 жовтня, оголосили результати екзит-полу на виборах мера Харківа. Перемагає чинний голова Геннадій Кернес.

Про це свідчать дані екзит-полу на замовлення телеканалу "Україна 24" та програми "Свобода слова Савіка Шустера", також були використані інструменти соціологічної компанії Liberty Report.

За даними екзит-полу, у чинного мера Харкова 57,9% голосів. Далі йде Олександр Фельдман від ОПЗЖ - 12,12%, Олексій Кучер від "Слуги народу" - 11,98%, Олег Абрамічев від "Євросолідарності" - 6,23% і Ігор Черняк від "Блоку Світличної "Разом".

Кернес перемагає в першому турі на виборах мера в Харкові, - екзит-пол

У Харківську міськраду проходять "Блок Кернеса" Успішний Харків" - 39,52%, "ОПЗЖ"- 16,99%," Слуга народу "- 12,39%," Європейська солідарність "- 9,17%, Партія Шарія - 6,41% та "Блок Світличної "Разом" - 5,42.

Кернес перемагає в першому турі на виборах мера в Харкові, - екзит-пол

На вибори мера балотувались: чинний голова Харківської міськради Геннадій Кернес від партії "Блок Кернеса - Успішний Харків", чинний голова Харківської ОДА Олексій Кучер, Ігор Черняк від "Блок Юлії Світличної "Разом", Олександр Фельдман від "ОПЗЖ".

Зазначимо, колишній народний депутат Михайло Добкін оголосив про зняття своєї кандидатури з виборів мера Харкова.

Нагадаємо, Кернеса висунули в мери, попри те, що зараз він зараз лікується від коронавірусу в німецькій клініці. В оточенні харківського міського голови говорять, що стан Кернеса значно покращився і він йде на поправку.

Додамо, 28 вересня Кернеса зареєстрували кандидатом в мери Харкова.

Що відомо про кандидата в мери Харкова Кернеса, ви можете прочитати в матеріалі РБК-Україна